Online automat Gangster World vás prevedie svetom mafie!

Vstúpte do sveta mafiánov a prestreliek s automatom Gangster World. Nájdite na obrazovke 3× symbol BONUS a zahráte si bonusovú hru o veľké výhry a free spiny.

Automat Gangster World | Veľké výhry vďaka symbolu BONUS

Pokiaľ máte radi výherné automaty, ktorých podstata nespočíva iba v jednoduchom točení valcov, máme pre vás jeden tip.

Spoločnosť Apollo Games vytvorila skutočne pútavý online slot s názvom Gangster World. Už z názvu asi tak trochu tušíte, o čo v ňom pôjde.

Je ladený do gangsterskej tematiky a vďaka vymakaným efektom, špeciálnym symbolom a bonusovým funkciám sa rozhodne nudiť nebudete.

Vyskúšajte automat Gangster World s bonusom
Kliknite na tlačidlo a zahráte si automat v online kasíne

🎰 Hrací automat Gangster World
🏢 Výrobca Apollo
📶 Počet valcov | výherné línie 5 | 20
💎 Výhernosť  (RTP) 94.60 %
▶️ Nájdete v kasínach Tipsport Fortuna SynotTip DOXXbet TIPOS
🪙 Minimálna stávka 0,10 €
💰 Maximálna výhra 100.000 €

Vývojári z dielne Apollo Games si dávajú záležať na tom, aby bolo na každom ich automate niečo, čo hráča upúta natoľko, aby od hry len tak neodišiel.

Online hrací automat Gangster World je inšpirovaný pouličným svetom plným gangstrov, zbraní, veľkých peňazí a pekných žien. Temné prostredie je trochu hrozivé, no vy sa nemusíte báť. Vďaka zábavným animáciám a skvelým bonusových funkciám sa zabavíte tak, ako nikdy predtým.

Pravidlá automatu Gangster World – pripravte sa na poriadnu zábavu!

Gangster World je klasický 5-valcový videoautomat s 3 riadkami a 20 fixnými výhernými radami. Na jedno zatočenie môžete staviť minimálne 0,10 Eur a maximálne 200 Eur. Najväčšia výhra na automate Gangster World je vo výške250.000 Eur.

Že v online slote Gangster World vládnu gangstri, už viete. No deje sa tu toho oveľa viac. Tento online slot poteší tých, ktorí majú radi animácie, skvelú grafiku i pútavú hudbu, no tiež tých, ktorí obľubujú výherné automaty s množstvom zaujímavých bonusov a špeciálnych funkcií.

Bonusová hra na automate Gangster World
Vstup do bonusového kola na automate Gangster World

Základom v každom dobrom online hracom automate je Wild symbol. Nebude tomu inak ani v Gangster World. Nahrádza všetky ostatné symboly (okrem symbolu Bonus). Gangsteri sa však s obyčajnou výhrou neuspokoja, a práve preto, ak vyhráte prostredníctvom symbolu Wild, vaša výhra sa znásobí.

Scatter symbol takisto nie je ničím výnimočným. Je prítomný aj v online výhernom automate Gangster World a má podobu symbolu BONUS. Ak sa niekde na valcoch objaví aspoň 3×, získate úžasných 10 zatočení zadarmo. To však ešte stále nie je všetko.

Predtým, ako sa free spins spustia, vyberiete si jednu z troch máp, ktoré zobrazujú únikové trasy. Ak sa vám útek podarí, môžete získať ďalšie zatočenia zadarmo alebo niekoľkonásobok vašej stávky. Pokiaľ nebudete mať šťastnú ruku a váš útek sa nepodarí, bohužiaľ nič nevyhráte.

Online hra Gangster World je plná prekvapení a svedčí o tom aj fakt, že pokiaľ hra nejde tak, ako by ste chceli, môže nastať prekvapivá situácia, ktorá zvýši vašu šancu na výhru. Ide napríklad o explóziu symbolov Molotov, kedy explodované symboly nahradia nové. Na podobnom princípe funguje aj bonus, v ktorom na hraciu plochu príde gangster a pálkou rozbije niekoľko symbolov.

Výhra na automate Gangster world
Výhra na automate Gangster World v kasíne Tipsport

Online slot Gangster World v sebe ukrýva aj ďalšie skvelé bonusy a animácie, ktoré vám môžu priniesť skvelú výhru a zároveň vás pobavia.

Hrať môžete zadarmo pre zábavu alebo za skutočné peniaze v slovenských online kasínach DOXXbet, Synot TipFortuna a Tipsport. Ručíme za to, že v hracom automate Gangster World neprejde ani minúta, aby sa niečo nedialo. Jednoducho vás strhne tak, že stratíte pojem o čase.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kde si môžete zahrať automat Gangster World?

Populárny automat Gangster World od renomovanej firmy Apollo Games nájdete v každom online kasíne na Slovensku s výnimkou Niké casina.

2️⃣ Koľko výherných línií nájdete na online automate Gangster World?

Na tomto 5-valcovom automate nájdete fixných 20 výherných línií.

3️⃣ Aká je minimálna stávka na jeden spin v tomto automate?

Automat Gangster World si môžete zahrať už od sumy 0,10 € na jedno točenie.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Najnovšie príspevky na fóre

Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
jednoznačne súhlas
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com