Online výherný automat Gem Heat vás vráti do starých čias – recenzia, tipy, triky a pravidlá automatu

Gem Heat je ďalší hrací automat z dielne Playtech, ktorý dosahuje výhernosť až 96,05 %. Zistite všetky potrebné informácie o výhernom automate Gem Heat, ktoré zahŕňajú aj tipy a triky na hru.

Gem Heat 💎 online hrací automat – recenzia, tipy a triky na hru

Retro hracie automaty sú medzi hráčmi pomerne obľúbené, pretože im dokážu navodiť atmosféru starých čias v klasických kamenných kasínach a herniach. Keď sa povie výherný automat, mnohí si predstavia vysvietené mesto Las Vegas, bulvár preplnený pútavými nápismi a šancou pričuchnúť ku skutočnému bohatstvu.

Túto tému si tentokrát vzalo na mušku vývojárske štúdio Playtech a vytvorili online slot Gem Heat, ktorý vás prenesie do 80. rokov minulého storočia. Nie je to však len taký obyčajný hrací automat. Vývojári si totiž dali záležať na bonusoch a špeciálnych funkciách.

Zistite všetky informácie o výhernom automate Gem Heat, v ktorom môžete vyhrať až 500.000 €. Stačí, ak si zahráte na tomto hracom automate s minimálnou stávkou 0,10 €. 

Spustiť hrací automat Gem Heat zadarmo
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku iFortuna.sk

🎰 Hrací automat Gem Heat
🏢 Výrobca Playtech
📶 Počet valcov | výherné línie 5 | 10
💎 Výhernosť  (RTP) 96,05 %
▶️ Nájdete v kasínach Fortuna DOXXbet
🪙 Minimálna stávka 0,10 €
💰 Maximálna výhra 500.000 €

Grafika a výhernosť hracieho automatu Gem Heat

Už zo samotného názvu tohto online hracieho automatu vyplýva, že vám bude pri jeho hraní poriadne teplo. Grafika hry je jednoduchá, ale určite nie nudná. Spoza hracej plochy šľahajú plamene, ktoré celej hre dodávajú určitú dynamiku.

Keďže Gem Heat je retro výherný automat, pravdepodobne by ste očakávali klasické ovocné symboly. Tie tu však nenájdete. Namiesto ovocia sa tu stretnete so symbolmi bohatstva – zlaté tehličky, podkovičky, symbol dolára či šťastné sedmičky. Skupinu symbolov ešte dopĺňa symbol Gem Heat a Bar.

Online hrací automat Gem Heat má 5 valcov, 3 riadky a dokopy vytvára 10 fixných výherných línií. Zaujímavosťou je, že symbol šťastnej sedmičky sa objavuje v troch farbách a takisto v troch veľkostiach. Natrafiť teda môžete na zelenú, modrú či červenú sedmičku, ktorá zaberá jeden, dva alebo tri riadky.

Výherné kombinácie sú  v online slote Gem Heat platné zľava doprava od prvého valca. RTP, čiže výhernosť, sa pohybuje okolo 96 %.

Pravidlá, bonusy a špeciálne funkcie na automate

Každý správny retro hrací automat skrýva v sebe zaujímavé bonusy. Wild symbolom je v tomto výhernom automate symbol žiarivého diamantu. Jeho úlohou je nahrádzať chýbajúce symboly a pomáhať tak dotvoriť výhernú kombináciu. Wild symbol môže aj sám vytvoriť výhernú kombináciu, čo by pre vás znamenalo naozaj vysokú výhru.

Logo online hry Gem Heat zároveň funguje ako Scatter symbol. Prostredníctvom neho sa môžete dostať do skvelej bonusovej hry, v ktorej získate 7 zatočení zadarmo. Počas týchto free spins sa v strede hracej plochy objaví Flaming Gem Wild symbol, ktorý môže premeniť farby všetkých sedmičiek na jednu a zvýšiť tak šancu na výhru.

Do bonusovej hry Hi Roller môžete za vopred stanovenú stávku vstúpiť kedykoľvek. Podľa výšky stávky sa symbol Flaming Gem Wild bude zobrazovať iba na strednom valci alebo na 2., 3. a 4. valci. Podstata je rovnaká – premieňa vytočené sedmičky na jednofarebné.

Hrací automat Gem Heat
Náš TIPVeľkosť vašej stávky na hracom automate Gem Heat môžete upraviť v jeho spodnej časti. Tam si len vyberiete stávku od 0,10 € po 250 €. 

Kde si môžete zahrať výherný automat Gem Heat?

Online hrací automat Gem Heat od Playtechu môžete vyskúšať zadarmo alebo hrať za reálne peniaze v slovenských online kasínach Fortuna a Doxxbet. Nakoľko je optimalizovaný aj pre mobilné zariadenia (Android, iOS), môžete si zahrať túto skvelú retro hru aj cez mobil.

Vyhrajte peniaze zadarmo na automate Gem Heat

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Aká je minimálna a maximálna výška stávky do slotu Gem Heat?

Minimálny vklad do hracieho automatu Gem Heat je 0,10 €. Maximálna výška stávky je 250 €

2️⃣ V ktorých slovenských online casinach nájdete hry od Playtechu?

Automatové hry od Playtechu nájdete len v online casine Fortuna alebo DOXXbet, v ktorých si môžete vyskúšať zahrať každú jednu hru úplne zadarmo (bez žiadneho vášho vloženého vkladu). 

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Najnovšie príspevky na fóre

Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
jednoznačne súhlas
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com