Ako sa dá využiť stratégia a taktika v online kasínach?

Stratégia a taktika pri hre v kasíne – ako vyhrať?

Ako sme už uviedli v iných častiach stránky, kasína majú v dlhodobom horizonte nad hráčmi výhodu. Ak vám ale niekto tvrdí, že v online kasíne nikdy nevyhráte, nemá pravdu.

Ak v kasíne nie je možné vyhrať, prečo by boli sloveské online kasína tak obľúbené? Práve vďaka možnosti vyhrať veľké sumy peňazí hraním hier sa mnohí hráči radi vracajú do svojich obľúbených online kasín.

Ak ste zvedaví, ako je možné, že sú niektorí hráči úspešní, odpoveď je jednoduchá – riadia sa základnými radami a používajú rôzne formy stratégie. Vďaka poznaniu správnej stratégie pri niektorých hrách dokáže hráč výhodu na strane kasína do veľkej miery znížiť alebo v niektorých prípadoch aj úplne vymazať.

PoznámkaPred samotnou hrou si určite preštudujte pravidlá hry v ktorej chcete vyhrať a následne trénujte všetky dostupné stratégie a vyberte si tú stratégiu, ktorá vám najviac vyhovuje.

Ak budete najskôr hrať zadarmo a trénovať stratégiu pri hrách ako blackjackvideopoker prípadne ruleta, nestratíte nič zo svojho banku a odmenou vám bude veľká šanca vyhrať.

V nasledujúcom prehľade vám v krátkosti predstavíme niektoré z obľúbených kasíno hier a stratégie, ktoré môžete pri hraní použiť.

Je dôležité, aby ste sa pri hre spoliehali iba na svoje schopnosti a zručnosti a neverili nikomu, kto sa vám bude snažiť predať za odplatu zaručené systémy na výhru. Žiadne overené a 100 % zaručené návody ako vyhrať neexistujú a ak vám to niekto tvrdí, tak buď žije v omyle alebo vás chce iba oklamať.

Automaty

Ak sa pýtate, či existuje zaručený spôsob ako vyhrať na automatoch, tak vám odpovieme.

Nie, neexistuje žiadna stratégia, ktorú by ste mohli uplatniť pri hraní automatov, keďže online automaty sú založené výlučne na náhode.

Generátor náhodných čísel nie je možné žiadnym spôsobom oklamať ani využiť žiadnu stratégiu, ktorá by zvýšila vašu šancu na výhru.

Hrací automat White King vo Fortuna kasíne
Výhra na automate White King v online kasíne Fortuna

Pri hre na automatoch si máte jednoducho oddýchnuť bez rozmýšľania a keď bude šťastie na vašej strane, výhra bude vaša. Pomôcť k výhre vám ale môže to, že budete vedieť o automatoch čo najviac a vďaka tomu si vyberiete tie správne hracie automaty pre vás.

Ak sa chcete dozvedieť o automatoch všetko dôležité, prečítajte si náš článok Hracie automaty.

Viete o automatoch všetko dôležité? Tak rovno vyskúšajte tie najlepšie automaty v online kasíne Tipsport.

Blackjack

Ak si chcete zahrať karty online, určite vyskúšajte blackjack. Je to hra s jednou z najnižších výhod na strane kasína.

Dobre naštudované blackjack pravidlá a správne zvolená blackjack stratégia vám dokonca umožnia vďaka správnym rozhodnutiam počas hry výhodu na strane kasína ešte znížiť. Keď sa stanete pokročilým a skúseným hráčom, budete schopní túto výhodu aj úplne vymazať.

Blackjack vo Fortuna kasíne
Premium blackjack v online kasíne Fortuna

Ako prvé vám odporúčame naučiť sa blackjack tabuľku, aby ste robili správne rozhodnutia počas hry.

Keď si túto tabuľku osvojíte a budete pri hre využívať aj počítanie kariet, potom bude vaša šanca na výhru v blackjacku niekoľkonásobne vyššia.

Chcete spoznať lepšie blackjack a jednotlivé blackjack stratégie, ktoré môžete pri hre využiť? Odporúčame vám nášho sprievodcu svetom blackjacku.

Ste skúseným hráčom blackjacku? Tak si poďte pre výhru do online kasína Fortuna, ktoré ponúka na výber až 2 druhy blackjacku – Premium Blackjack a Cashback Blackjack.

Viac informácií o blackjacku vo Fortune nájdete na našich stránkach v časti Kde hrať blackjack.

Ruleta

Pri hraní dobre známej rulety je dobré dodržiavať pár zásad vďaka ktorým bude pre vás hranie rulety online výnosnejšie.

Prvá a najdôležitejšia zásada znie – vyberte si európsku ruletu (môžete sa stretnúť aj s názvom francúzska). Pri tejto verzii rulety s jednou nulou je totižto výhoda na strane kasína maximálne 2,70 %. Pri americkej verzii s dvoma nulami sa môže výhoda kasína vyšplhať až k hranici 8 %!

Výhra na rulete v online kasíne Tipsport
Online ruleta v kasíne Tipsport

Ďalšou dôležitou radou je možnosť využiť počas hry pravidloSurrender“ alebo „En Prison“. Ak vám ani jeden z týchto pojmov nie je známy, prečítajte si všetko dôležité o online rulete a ruletových systémoch. Odmenou vám bude lepší pocit z hry a určite aj skvelá výhra.

online kasíne Fortuna nájdete 3 druhy ruletových hier – Európska ruleta, Diamond Bet Roulette a Spread-Bet Roulette.

Videopoker

Videopoker má jednu skvelú vlastnosť – je jednou z mála hier, kde samotný hráč vie ovplyvniť svoju šancu na výhru svojimi dobrými rozhodnutiami. Najdôležitejším rozhodnutím je výber správneho variantu videopokra s najnižšou výhodou na strane kasína.

Videopoker v online kasíne
Videopoker Deuces Wild v online kasíne

Najlepšie varianty videopokru ako napr. Deuces Wild majú teoretickú návratnosť k hráčovi, ktorá môže dosiahnuť až hranicu 100 % – to všetko vďaka vašim správnym rozhodnutiam. Bližšie sa zoznámiť s touto hrou môžete v našom článku videopoker.

Kocky

Hra, ktorej pravidlá pokladajú mnohí hráči za komplikované v skutočnosti nie je náročná na pochopenie. Vďaka nášmu manuálu už pre vás kocky nebudú nikdy viac komplikovanou hrou.

Ak ste začiatočník vo svete online kasín a kociek, môžete podávať stávky na Pass line alebo Don’t Pass Bar, kde sa výhoda na strane kasína pohybuje v rozmedzí 1,36 % až 1,41 %. Takéto nízke číslo predstavuje pre vás výbornú šancu na výhru!

Vzhľad stola pri hraní kociek online
Vzhľad stola pri hraní kociek v online kasíne

Zhrnutie

Na stránkach ecasina.com sa dozviete všetko dôležité o každom online casine so slovenskou licenciou. Stačí, keď si prečítate naše recenzie a určite nájdete to správne kasíno na internete pre vás.

S výberom vám pomôžeme, či už hľadáte online kasíno bonus za registráciu prípadne hľadáte online casino bonus bez nutnosti vkladu – sami sa rozhodnete, ktoré kasíno je pre vás to najlepšie.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Najnovšie príspevky na fóre

Zdravím. Ak ma niekto záujem o účet 365 betko tak ho rád predám. Viac v...
Bet365
Nazdar. Napíš mi na mesanger František Junior Maťa. Poradím ti.
Bet365 dali mi limity
Ahoj. Prosím ťa Bure alebo niekto iný, máte niekto skúsenosť s paysafecard?...
Aplikácia od paysafecard