5 tipov pre výber toho správneho online kasína

Aké online casino? Pomôžeme vám s výberom – 5 TIPOV

Ak uvažujete nad vstupom do sveta online hazardu najdôležitejšou vecou pre vás bude výber správneho online kasína. Práve výber vhodného online kasína vás môže v budúcnosti ušetriť od množstva problémov.

V tomto článku vám predstavíme zopár kritérií, ktoré by ste si mali všímať, pokiaľ sa rozhodujete do ktorého kasína vložíte svoje zarobené peniaze.

Pri výbere správneho online kasína si všímajte nasledujúce ukazovatele

1. Ponuka hier online kasína

Všimnite si počet hier, ktoré kasíno ponúka. Pred výberom si môžete položiť napríklad tieto otázky.

  • Má kasíno v ponuke hry o ktoré sa zaujímate a ktoré si chcete zahrať?
  • Baví vás blackjackruleta alebo napr. automaty?
  • Chcete skúsiť svoje šťastie a strategické myslenie pri hraní blackjacku alebo chcete iba pokúšať šťastie bez rozmýšľania pri automatoch?
  • O aký bonus mám záujem?
  • Ponúka niektoré z online kasín bonus, ktorý iné kasíno neponúka?
  • Alebo si plánujete zahrať niektorú z hazardných hier so živým krupiérom?

Odpovede na tieto otázky by vás mali priviesť ku vhodnému kasínu v ktorom si budete chcieť zahrať. Ak si chcete zahrať blackjack alebo poker pravdepodobne si vyberiete iné online kasíno ako hráč, ktorý si chce zahrať automaty.

Chcete si vybrať kasíno, kde hneď na začiatku a v okamihu zaručene vyhráte milióny eur? Nanešťastie vás musíme sklamať – žiadne také kasíno neexistuje ani v reálnom, ani v online svete. Samozrejme ale existuje šanca, že sa na vás usmeje šťastie a vyhráte jackpot hneď v začiatkoch vášho hrania.

UpozornenieHazardné hry by ste však mali brať ako zábavu a odreagovanie – nie ako možnosť zlepšiť svoju zlú finančnú situáciu.

2. Platobné metódy, ktoré sú k dispozícii

Spôsoby ako si vložiť peniaze na svoj hráčsky účet môžu byť rôzne. Či už sa jedná o platobnú kartu (VISA, MasterCard a iné), predplatenú kartu paysafecard alebo bankový prevod – výber je na vás. Niektoré však nemusia byť dostupné v kasíne, ktoré si vyberiete. Preto si pred výberom samotného online kasína overte, či je možné využiť bankovú metódu, ktorú chcete použiť a ktorú preferujete. 

Viac informácií o vybraných spôsoboch vkladu a výberu nájdete na stránke Platobné metódy.

3. Bonusy a propagačné akcie

Spoľahlivé online kasína ponúkajú hráčom férové bonusy a promo akcie, ktoré hráči môžu využiť bez splnenia zložitých podmienok.

V prostredí online kasín sa môžete stretnúť s rôznymi formami bonusov. Ak vás zaujíma, čo je to uvítací bonusreload bonus alebo bonus bez vkladu; kedy dostanete od kasína vernostný bonus alebo cash back bonus, prípadne pre koho je určený high roller bonus – potom si prečítajte časť, kde sa venujeme bonusom v online kasínach. 

4. Bezpečnosť

Pred vložením peňazí na svoj hráčsky účet si overte, či kasíno, ktoré ste si vybrali je seriózne a vaše peniaze alebo osobné údaje ostanú úplne v bezpečí bez možnosti zneužitia.

Urobte si krátku kontrolu recenzií daného kasína na internete a na našich stránkach s prehľadom kasín – dávajte si však pozor a neverte všetkým komentárom, ktoré si na internete prečítate. Niektoré negatívne môžu pochádzať od hráčov, ktorí prehrali svoje peniaze – a niektoré veľmi pozitívne od samotného kasína, ktoré sa snaží robiť si reklamu.

Vo všetkých spoľahlivých kasínach sa však určite o bezpečnosť obávať nemusíte – je to rovnaké, akoby ste kupovali tovar vo svojom obľúbenom internetovom obchode.

TipNa našich stránkach nájdete iba overené a bezpečné online kasína, kde budú vaše osobné údaje a financie na 100 % v bezpečí.

5. Zákaznícky servis

Bez ohľadu na to, ako spoľahlivé je online kasíno, ktoré ste si vybrali – vždy môže nastať nejaký problém – možno budete potrebovať pomôcť s vložením peňazí na váš hráčsky účet, pomôcť s uplatnením bonusov alebo môžete zabudnúť heslo.

V takýchto prípadoch je vhodné, keď má kasíno zákaznícky servis na ktorý sa hráč môže spoľahnúť a ktorý mu pomôže vyriešiť jeho problém. Najlepšou možnosťou je zákaznícka podpora pre hráčov poskytovaná non-stop 24 hodín denne a 7 dní v týždni a viacerými formami – či už prostredníctvom telefónu, e-mailu alebo online chatu.

Veľmi dobrým spôsobom ako si overiť online kasíno je kontaktovať zákaznícky servis a opýtať sa ich zopár otázok. Môžete sa opýtať na pravidlá konkrétnej hry alebo podrobnosti výberu prípadnej výhry. Podľa rýchlosti a spôsobu reakcie uvidíte, či bude dané kasíno pre vás dôveryhodný partner a váži si svojich klientov.

Zhrnutie

Ako vidíte, výber dobrého online kasína môže byť pre niektorých hráčov skutočne ťažký. Preto sme pre vás pripravili zoznam iba spoľahlivých a overených kasín, kde si môžete byť vždy istí, že vám bude kasíno vyhovovať v každom bode.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Najnovšie príspevky na fóre

Ahojte Aké kancelárie alebo bookies/betting agents vyuzivate ak ste zo...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
jednoznačne súhlas
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com