Fruit Awards – ovocný automat s 81 možnosťami na výhru

Zahrajte si ovocný automat Fruit Awards a vstúpte na červený koberec. Vo svetle reflektorov zozbierajte výherné ovocné kombinácie a vyhrajte skvelé výhry v slovenských online kasínach.

Zahrajte si online automat Fruit Awards!

Nie je žiadnym tajomstvom, že začínajúci i pokročilí hráči preferujú jednoduché, rýchle a zároveň funkčné hry. Dokážu im toho totiž poskytnúť oveľa viac, ako hry komplikované.

Niekedy je menej viac, a to platí aj v prípade online hry Fruit awards od známej spoločnosti SYNOT. Na prvý pohľad ničím výnimočná hra vás zaujme natoľko, že sa vám od nej bude iba ťažko odchádzať.

Prečítajte si našu recenziu a dozviete sa, čo všetko môžete od tejto skvelej hry očakávať.

Spustiť hrací automat Fruit Awards s bonusom
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

🎰 Hrací automat Fruit Awards
🏢 Výrobca SYNOT
📶 Počet valcov | výherné línie 4 | 81
💎 Výhernosť  (RTP) 96.02 %
▶️ Nájdete v kasínach Tipsport Fortuna SynotTip DOXXbet TIPOS
🪙 Minimálna stávka 0,10 €
💰 Maximálna výhra 100.000 €

Získajte niektorú z ovocných cien!

Celý online hrací automat Fruit awards je postavený na jednoduchosti, avšak má v sebe svoje čaro. To spočíva v hľadaní výherných ovocných kombinácií, od čoho je koniec-koncov odvodený aj názov samotnej hry. Ovocná téma je totiž medzi hráčmi tou najobľúbenejšou už dlhodobo, aj preto je aj tento online automat tak príťažlivý.

Fruit awards je 4-valcový automat s 3 riadkami a iba niekoľkými ovocnými symbolmi – čerešne, pomaranče, slivky, hrozno, citróny či melón. Pravidlá sú jednoduché a pochopíte ich veľmi rýchlo, výherné kombinácie začínajú na prvom valci zľava a postupujú smerom doprava. Vo Fruit awards budete iba márne hľadať prešpekulované bonusové kolá či výherné symboly.

Šanca na výhru na automate Fruit awardsTeoretická návratnosť k hráčovi je v hre Fruit awards na úrovni 96,02 %.

Špeciálne funkcie

Online hra Fruit awards vôbec nie je stereotypná, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Ak radi riskujete, máte dokonca možnosť pokúšať šťastie vo funkcii „riziko“ (gamble). Tú môžete spustiť po každej výhre. Princíp spočíva v tipovaní farby otočenej karty. Pokiaľ uhádnete, vaša výhra sa zdvojnásobí. Ak však farbu netrafíte, prídete o celú výhru.

Chcete riskovať, ale nestratiť celú výhru? Aj to je možné – stačí kliknúť na tlačidlo „Poliť“ a vaša výhra bude rozdelená na 2 časti. Prvá polovica vám ostane a s druhou môžete pokúšať šťastie a riskovať. 

Bonusová funkcia gamble na online hracom automate Fruit Awards
Bonusová funkcia „riziko“ na online automate Fruit Awards

Wild symbol rozhodne nemôže chýbať ani na tomto automate. Jeho úloha je klasická – nahrádza akýkoľvek iný symbol vo výhernej línii. Dokáže ešte okrem toho zdvojnásobiť vašu výhru.

Pýtate sa, čo je na online hre Fruit awards také výnimočné? Odpoveď je rýchlosť! Ide totiž o veľmi svižnú hru, ktorú je možné zahrať si kedykoľvek počas dňa.

Máte cez obednú prestávku čas navyše? Potrebujete sa pred spaním niečím zabaviť? Online hrací automat Fruit awards bude pre vás to pravé orechové! Hra je skutočne rýchla a plynulá, a tak môžete doslova za pár minút prísť k naozaj peknej výhre.

Grafika a celkový dizajn hry

Vizuál online hracieho automatu Fruit awards je ladený do slávnostného tónu. Tak, ako sa v Los Angeles každoročne odovzdávajú filmové oscary, v tejto hre ide o odovzdávanie ovocných cien, a tak musí byť tomu prispôsobené pozadie i hudba.

Výhra na automate Fruit Awards
Výhra na automate Fruit Awards

Môžete sa tešiť na skutočne skvostný a nevšedný dizajn hry, ktorý vás pohltí už za pár sekúnd. Pozadie tvoria elegantné divadelné závesy v zlatej farbe a v kombinácii s ovocnými symbolmi ide o skutočne unikátnu grafiku online hry.

Na záver

Fruit Awards je osvedčená klasika pre všetkých hráčov, ktorí obľubujú ovocné hracie automaty. Ak ste vo svete online kasín nováčikom, zahrajte si Fruit Awards úplne zadarmo v demo verzii.

Ešte lákavejšia ako free verzia je však skutočná hra za peniaze. Výška stávok začína už na pár centoch (0,10 €) – určite sa tak oplatí vyskúšať svoje šťastie. Pokiaľ je váš bank prakticky neobmedzený, môžete vyskúšať aj maximálny vklad do hry – ten je na úrovni 100 €. Fruit Awards je veľmi vydarená hra, ktorá určite zaujme začiatočníkov i pokročilejších hráčov.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Koľko si môžete staviť na jeden spin na online slote Fruit Awards?

Na automate Fruit Awards si môžete staviť s minimálnou stávkou už od 0,10 €. Najviac si na jeden spin môžete staviť až 100 €.

2️⃣ V akom online casine na Slovensku si môžete zahrať automat Fruit Awards?

Ovocný automat Fruit Awards nájdete v kasíne Tipsport, Fortuna, DOXXbet, SynotTip, Niké a TIPOS.

3️⃣ Koľko výherných línií nájdete na automate Fruit Awards?

Fruit Awards je 4-valcový automat, ktorý má 81 fixných výherných línií a zahrať si ho môžete aj na vašom mobile alebo tablete.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Najnovšie príspevky na fóre

Ahojte Aké kancelárie alebo bookies/betting agents vyuzivate ak ste zo...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
jednoznačne súhlas
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com