6 jednoduchých rád pre nových hráčov v online kasíne

Príručka pre začiatočníkov v online kasínach

Ak ste v oblasti kasínových hier nováčikom, určite sa môžete cítiť trošku neistí. Možno neviete ako začať alebo vám nie sú jasné pravidlá hier alebo niektoré pojmy. Presne na toto je ale online kasíno ako stvorené – budete sa učiť v pohodlí domova svojim vlastným tempom a tak to bude pre vás oveľa jednoduchšie a menej stresujúce.

My vám predstavíme zopár rád, ktorými by ste sa mali riadiť ešte predtým, ako začnete hrať v niektorom z online kasín. Ak sa nimi budete riadiť, nepochybne vám prinesie hra viac radosti a určite aj väčšiu šancu vyhrať.

1. Výber správneho online kasína

Prvý krok, ktorý musíte spraviť je výber vhodného online kasína. Možno sa vám zdá, že výber správneho kasína pre vás bude tým najjednoduchším krokom. Nie je to ale také jednoduché – budete musieť zvážiť mnohé faktory, vďaka ktorým sa pre to správne online kasíno rozhodnete.

Môžete stráviť dlhý čas porovnávaním všetkých možných online kasín a jednotlivých kritérií. My však pre vás máme riešenie! Ak využijete naše stránky, dozviete sa všetko dôležité o online kasínach a jednotlivých hrách, ktoré si môžete zahrať. V našom zozname nájdete iba bezpečné a overené kasína, v ktorých hranie bude pre vás skutočne zábavou.

Po prečítaní našich recenzií si určite nájdete to správne online kasíno pre vás. Nájdete v nich informácie o všetkých výhodách i nevýhodách, výške bonusov, ale i naše celkové hodnotenia.

2. Získanie správneho bonusu

Bonusy, ktoré vám online kasína ponúkajú môžu byť pre vás ďalším lákadlom. Je však nutné, aby ste zvážili, ktorý bonus je pre vás najvhodnejší. Rovnako bude vhodné, keď si prečítate podmienky na jeho uplatnenie. Ide predsa o to, aby ste bonusy naplno využili a aj vďaka nim sa mohli dostať k veľkej výhre.

Ak ste v oblasti online kasín nováčikom (a ak čítate tento článok, tak asi nováčik ste) odporúčame vám pozrieť si prehľad bonusov, ktoré vám kasína ponúkajú. Uvítací bonus, reload bonushigh roller bonus a mnohé ďalšie – s týmito výrazmi sa môžete stretnúť. Ak vôbec netušíte, čo tieto výrazy znamenajú, nemusíte mať strach. V našom článku sa dozviete o bonusoch všetko potrebné.

PoznámkaPonúkané bonusy sú veľmi dobrým dôvodom pre výber konkrétneho kasína. Nezabudnite si však overiť všetky podmienky pre jeho uplatnenie!

3. Vyskúšajte kasínové hry zadarmo

Keď máte prvé kroky za sebou a vybrali ste si online kasíno s najlepším bonusom pre vás, je dobré začať zbierať skúsenosti. Aby ste sa naplno zoznámili s hrou bez rizika straty celého banku a všetkých vašich peňazí, odporúčame vám zahrať si jednotlivé casino hry zadarmo.

Či už sa jedná o blackjack zadarmoruletu zadarmo alebo automaty zadarmozahrajte si najskôr bez rizika a trénujte. Ako by asi dopadol futbalový zápas, keby hráči na ihrisko vybehli bez tréningu? Máte pravdu, mužstvo by takmer s istotou prehralo. Preto ani vy nevyhadzujte peniaze „do koša“ – najskôr poctivo trénujte a po dobrom tréningu bude na čase vyhrať skutočné peniaze.

S dobrým tréningom sa vám určite podarí osvojiť si správne stratégie alebo nájsť hru, ktorá vám bude najviac vyhovovať a radi si ju zahráte znova a znova.

4. Výber správnej hry v online kasíne

Dôležitým faktorom bude pre vás aj výber tej správnej hry. Záleží len od vás, či ste rodený taktik a vyskúšate kasínové hry v ktorých budete uplatňovať strategické myslenie alebo sa chcete len odreagovať a skúšať šťastie v kasíno hrách bez taktiky.

  • V prvom prípade vám určite odporúčame zahrať si blackjack. Ak budete dostatočne trénovať a zlepšovať svoju techniku môžete kasíno vďaka stratégii a počítaniu kariet určite obrať o peniaze. Ak sa pýtate ako je to možné, odpoveď je jednoduchá – vďaka správnej stratégii nakloníte pri hre výhodu na svoju stranu a v dlhodobom horizonte budete v pluse.
Poznámka Ak vás zaujímajú základné blackjack stratégie a chcete sa dozvedieť viac, prečítajte si o nich v našom sprievodcovi svetom blackjacku. Vyskúšať šťastie odporúčame aj pri hraní rulety. V prípade rulety môžete pri hraní vyskúšať niektoré ruletové systémy. Vďaka nim si taktiež môžete zvýšiť šancu na svoju výhru v hre.
  • V druhom prípade, ak si chcete iba užívať hru a nerozmýšľať nad taktikou vám odporúčame zahrať si automaty online v niektorom z našich odporúčaných online kasín. Vybrať si môžete zo skutočne širokej ponuky automatov – môžete si zahrať retro ovocné automaty alebo vyskúšate najnovšie video automaty so skvelou grafikou a veľkými výhrami. Výber je len na vás. Rovnako môžete šťastie pokúšať i pri zotieraní stieracích losov alebo hádaní šťastných čísiel v lótériách s obrovskými výhrami.

Je samozrejmé, že oba tieto prístupy k hraniu môžete aj skombinovať. Keďže už prakticky každé online kasíno ponúka širokú škálu hier, nebude problém, ak si na začiatku zahráte blackjack a zvediete s krupiérom strategický boj a následne si oddýchnete pri hraní automatov online. Je len na vás či a ako často budete jednotlivé hry striedať.

UpozornenieNezabudnite si pred hraním konkrétnej kasínovej hry poriadne preštudovať pravidlá a najmä skontrolovať si mieru návratnosti k hráčovi!

5. Naučte sa základné stratégie a pravidlá

Naučiť sa základné stratégie a pravidlá je ďalšou, aj keď o nič menej dôležitou radou v porovnaní s ostatnými. Úzko súvisí s bodom číslo 3. Pred hrou o skutočné peniaze a veľké výhry je potrebné, aby ste sa naplno zoznámili s pravidlami a základnými stratégiami hry, ktorú ste si vybrali. Len takto budete mať veľkú šancu na výhru a budete mať z hry radosť. Ktorého hráča by predsa bavilo neustále prehrávať?

Venujte teda čas naučeniu základných stratégií a pravidiel hry – táto malá počiatočná investícia sa vám určite v budúcnosti vráti vďaka výhram v hre, v ktorej budete majster. Veď len vďaka poznaniu základnej tabuľky pri blackjacku spolu s počítaním kariet dokážete výhodu na strane kasína vo veľkej miere eliminovať!

6. Hranie je zábava

Nezabúdajte na jednu dôležitú vec – v dlhodobom horizonte má online kasíno nad hráčom vždy výhodu. Nečakajte teda, že si budete hraním hazardných hier zarábať, dáte v práci výpoveď a budete mať z hry pravidelný príjem. Samozrejme, že v online kasíne je možné vyhrať pekné a veľké výhry.

Hranie je ale skutočne najmä zábava a preto je nutné pristúpiť k hraniu s chladnou hlavou a bez emócií. Stanovte si dopredu sumu, ktorú ste ochotný prehrať a nesnažte sa dohnať svoje straty. Ak sa vám podarí vyhrať, vždy si aspoň polovicu z výhry odložte! Šťastie je v online kasíne kľúčovým faktorom.

UpozornenieHranie online musí ostať vždy zábavou a preto hrajte zodpovedne! Ak pre vás hranie prestane byť zábavou, hráte z nesprávnych dôvodov a preto skončite s hrou čo najskôr!
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Najnovšie príspevky na fóre

Ahojte Aké kancelárie alebo bookies/betting agents vyuzivate ak ste zo...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
jednoznačne súhlas
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com